Titles you rated
WantedRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 4.5
Trap of YouthRated ★ 4.5- The LandRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 2.0
Marriage ContractRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.5
Spring WaltzRated ★ 2.5
Temptation of an AngelRated ★ 2.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
MRated ★ 4.0