Series
Ratings
61
My Shy BossRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0