Series
Ratings
169
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 2.5
24Rated ★ 3.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5