Titles you rated
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 0.5
Dog DaysRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0