Series
Ratings
58
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5