Movies
Ratings
59
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0