Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0