Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
Song for MarionRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5