Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
PixelsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 2.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
The Water DivinerRated ★ 2.5