Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
FyreRated ★ 4.0
RRRRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5