Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0