Movies
Ratings
129
The Divine MoveRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5