Titles you rated
The ServantRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
HellcatsRated ★ 1.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
GloveRated ★ 3.5