Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 1.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0