Movies
Ratings
550
The Invisible GuestRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5