Series
Ratings
25
Dining TogetherRated ★ 1.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0