Series
Ratings
42
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 1.5
AtypicalRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.5- 란포RRated ★ 4.0
Temptation IslandRated ★ 4.0