Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 0.5
1408Rated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 1.5
Nameless GangsterRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 4.0