Movies
Ratings
79
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The Irishman: In ConversationRated ★ 4.0
Jim & Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony CliftonRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
GeniusRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 2.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0