Movies
Ratings
75
Man on a LedgeRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5