Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0- Monsta X: The DreamingRated ★ 0.5
CollectorsRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 1.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0