Series
Ratings
81- Joseon ExorcistRated ★ 0.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
MRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.5
What's Up FoxRated ★ 4.5
TripleRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5