Series
Ratings
29
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Nail Shop ParisRated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
LostRated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 0.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0