Titles you rated
San AndreasRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0