Movies
Ratings
658
Sex and the City 2Rated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 2.5
While We're YoungRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0