Series
Ratings
193
Game of ThronesRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
SlayersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Hana KimiRated ★ 2.0- New my fair PrincessRated ★ 1.0