Movies
Ratings
102
Attila MarcelRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5