Titles you rated
The Morose Mononokean IIRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5