Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0