Movies
Ratings
131
TwentyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
ChefRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0