Movies
Ratings
300
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 1.5
HarmonyRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0