Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0