Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.5
Diary of a ChambermaidRated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
The Simpsons: O C'mon All Ye FaithfulRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0