Titles you rated
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
The HeatRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 0.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 0.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0