Movies
Ratings
809
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 5.0
Escape Plan: The ExtractorsRated ★ 0.5
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 5.0
Freddy vs. JasonRated ★ 1.5