Series
Ratings
155
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
LIFERated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
ColonyRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Young Indiana Jones ChroniclesRated ★ 4.0