Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 0.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0