Movies
Ratings
103
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5