Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
The Exterminating AngelRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0- Phantom Thread: Deleted Scenes - For the Hungry BoyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0