Movies
Ratings
376
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0