Titles you rated
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 5.0- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5- Rosen MaidenRated ★ 4.5
Mieruko-chanRated ★ 0.5
Blue Exorcist: Shimane Illuminati SagaRated ★ 1.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.0
The Royal TutorRated ★ 1.5
ChihayafuruRated ★ 2.5
Cells at Work!!Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 4.0- Excessive ChallengeRated ★ 4.5
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 5.0