Titles you rated
Fist of FuryRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
That Thing You Do!Rated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 4.0
All for the WinnerRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0