Movies
Ratings
765
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 4.0
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 4.0
ShowgirlsRated ★ 3.0
Anywhere But HereRated ★ 4.0
The First Wives ClubRated ★ 3.0
Things You Can Tell Just by Looking at HerRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.0