Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5