Movies
Ratings
128
Freddy vs. JasonRated ★ 3.5
White FangRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 1.5
BeethovenRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 1.5
Just Friends?Rated ★ 1.5
Mr. HongRated ★ 1.5
Bewitching AttractionRated ★ 0.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 1.5
Saw VRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 2.5
Mutt BoyRated ★ 1.0
A Good Rain KnowsRated ★ 1.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 0.5
He Was CoolRated ★ 0.5
Just MarriedRated ★ 3.5
White NightRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0