Titles you rated
Drunken MasterRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0