Titles you rated
SlayersRated ★ 3.0- The Treasure IslandRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Lupin the Third: Tokyo CrisisRated ★ 3.0
Lupin the Third: Green vs RedRated ★ 3.0
MazinkaiserRated ★ 3.0- トップをねらえ2!Rated ★ 3.0
- Salyers SpecialRated ★ 3.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 3.0
- Slayers ExcellentRated ★ 3.0
Read or Die OVARated ★ 3.0- GunbusterRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0