Series
Ratings
21
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 0.5
Kuroko's BasketballRated ★ 0.5
Woman of DignityRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 1.5
Shopaholic LouisRated ★ 0.5