Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Night OfRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Love&JoyRated ★ 2.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Change Days Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0