Movies
Ratings
83
CinderellaRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 0.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0